Šimon Meduna, BBA
Abslovent programu BBA Manažerská specializace. Jednatel společnosti JON.CZ s.r.o.
Program Master of Laws ve specializaci LL.M. Mezinárodní a tuzemská arbitráž a mediace je unikátním profesním programem, který v ČR zcela jedinečný ve svém cíleném zaměření na praktickou výuku arbitrážního a mediačního práva.
Abslovent programu BBA Manažerská specializace. Jednatel společnosti JON.CZ s.r.o.
,,Studium mi pomohlo přidat další aspekty do mé praxe z oblasti psychologie", říká Mgr. Bc. Martin…
Absolventka programu MBA Řízení lidských zdrojů a personální management. Pracuje jako vedoucí…
,,European Business School jsem si vybrala, protože nabízí opravdu velkou škálu manažerských…
Je spoluautorkou komentáře k zákonu o mediaci nakladatelství C. H. Beck a autorkou řady odborných článků na toto téma .
Lektorka a trenérka komunikačních dovedností. Jako Business Coach se věnuje řízení teamů, osobnímu růstu a motivaci zaměstnanců.
poznejte nás dříve, než se rozhodnete
Přijďte k nám na Den otevřených dveří a poznejte moderní prostory European Business School. Dozvíte se vše potřebné o tom, jak bude probíhat Vaše studium. Máme pro Vás navíc připraven malý dárek. Těšíme se na Vás!
Abslovent programu BBA Manažerská specializace. Jednatel společnosti JON.CZ s.r.o.
,,Studium mi pomohlo přidat další aspekty do mé praxe z oblasti psychologie", říká Mgr. Bc. Martin Bartošek, MBA, absolvent vzdělávacího programu MBA Psychologie managementu.
Absolventka programu MBA Řízení lidských zdrojů a personální management. Pracuje jako vedoucí kanceláře notářského úřadu.
,,European Business School jsem si vybrala, protože nabízí opravdu velkou škálu manažerských programů", říká Ing. Ivana Tvrzová, Ph.D., MBA, absolventka vzdělávacího programu MBA Psychologie managementu.
_