Přehrát video

 

Jaké jsou výhody online studia u nás?

 

Kliknutím na nadpis rozbalíte více informací k dané přednosti

Výuková videa s našemi lektory 

arrow arrow

European Business School SE spolupracuje s předními odborníky z praxe i z akademického prostředí, kteří představují špičky ve svém oboru. Naši lektoři jsou připraveni předat studentům vlastní mnohaleté zkušenosti a cenné osobní know-how. Za účelem zajištění interakce mezi lektory a studenty jsou studentům ve Studentské sekci (resp, v její neveřejné části na platformě YTB) k dispozici výuková e-learningová videa k většině vyučovaných předmětů. Studenti mohou tato výuková videa využívat během celého studia a čerpat z nich cenné poznatky a inspiraci pro svoje seminární práce.

Výuková videa v délce trvání 90-180 minut představují zcela mimořádnou příležitost pro výměnu zkušeností a vzájemné obohacení, které je ve světě byznysu a z hlediska vašeho budoucího úspěchu základem.

Video záznamy z přednášek 

arrow arrow

Dalším benefitem ONLINE MBA na European Business School SE je možnost studentů sledovat ve Studentské sekci záznamy z jednotlivých tématických setkání lektorů se studenty, které jsou natáčeny během prezenční výuky. Znamená to přímý kontakt studentů ONLINE MBA s pracovními postupy, které jsou vyučovány v rámci živé výuky, což znamená, že o nic nepřijdete a můžete tematická setkání sledovat pohodlně ze záznamu ze svého domova nebo z kanceláře.

 

 

Studenti mají možnost v rámci tematických setkání s lektory přímo konzultovat záležitosti ze své vlastní obchodní praxe (např. strategické postupy, manažerská rozhodnutí a nejrůznější firemní otázky). Náplň studia se tak nezaměřuje jen na akademické poznatky, ale je otevřená aktuálním tématům a vlastním podnětům studentů, čímž vytváří další prvek propojení výuky s praxí.

Naše interaktivní webináře 

arrow arrow

Dalším benefitem ONLINE MBA na European Business School SE je možnost nad rámec profesního studia navštěvovat webináře, které pořádáme ve spolupráci s Ústavem práva a právní vědy, o.p.s. Webináře přednášejí naši lektoři a jsou časově přizpůsobeni pracovně vytíženým účastníkům tak, že se konají v některém pracovním dni vždy od 17:30 nebo od 18:00 hod. a   trvají cca 2 hodiny (zpravidla do 20:00 hod.).

 

 

 

Obsahem webinářů jsou aktuální obchodní a právní témata, které logicky navazují na manažerské a právní předměty vyučované v rámci MBA studia. Dalším bonusem těchto interaktivních webinářů je, že je můžete navštěvovat zdarma i po skončení studia, což je bonus, který jistě uvítá každý, kdo chce neustále držet kontakt s nejnovějšími trendy v oblasti byznysu.

Naše odborné publikace 

arrow arrow

Na European Business School SE dále ve spolupráci s Ústavem práva a právní vědy, o.p.s. vydáváme odborné publikace našich lektorů, které Vám budou sloužit vedle bohaté ONLINE knihovny BOOKPORT a CODEXIS jako velice užitečný doplněk při Vašem studiu. Můžete si je volně stáhnout a mít je k dispozici i po ukončení studia. Všechny publikace obdržíte v PDF formě a budou Vám k dispozici taktéž ve Studentské sekci.

Každý měsíc nový E-book

arrow arrow

V rámci manažerských programů MBA, LL.M. a dalších chceme poskytovat našim studentům zajímavé studijní materiály, které poutavou formou představí konkrétní odborné téma. Touto formou je e-Book, který umožňuje skvěle zkomunikovat složité odborné téma.

Naše e-Booky rádi jsou volně k dispozici našim studentům, absolventům i zájemcům o studium u nás, kteří se teprve rozhodujete o zahájení manažerského či právního kurzu MBA, LL.M. nebo jiného programu z naší nabídky. Obsahem e-Booků jsou aktuální témata z oblasti managementu, businessu a práva, přivítají je všichni, kdo nemají čas číst 200-stránkové a delší odborná pojednání a chtějí porozumět základu odborného tématu během jedné až dvou hodin.

Nová Studentská sekce 

arrow arrow

Studentská sekce na European Business School SE zajišťuje nadstandardní studijní provoz mezi studenty a lektory a s vedením školy (vedle e-mailové nebo telefonické komunikace se studijním oddělením, která je samozřejmostí).

 

 

Prostřednictvím Studentské sekce a na ni navazujících externích platforem, jakou je neveřejná videoplatforma na kanálu YTB, kde jsou studentům k dispozici výuková e-learningové videa, záznamy Webinářů, nebo ONLINE KNIHOVNA, obsahuje Studentská sekce další užitečné podpůrné materiály ke studia. Jejím prostřednictvím rovněž odevzdáváte seminární práce ke klasifikaci lektorem, a následně také klasifikaci samotnou. Studentská sekce a studijní oddělení, které dohlíží na její aktuální a profesně kvalitní obsah jsou Vašimi průvodci studiem a pomocníky.

Online knihovna BOOKPORT 

arrow arrow

Naším cílem je studium co nejvíce zpřístupnit studentům z celé České republiky i ze Slovenska a zajistit jim maximální studijní komfort.  Právě z tohoto důvodu je pro naše studenty k dispozici online knihovna BOOKPORT nabízející knižní tituly v českém jazyce, cizojazyčná vydání, ale i vědecké články a studie.

Studenti European Business School SE tak mají zajištěn přístup ke kvalitním informačním zdrojům prostřednictvím online knihovny BOOKPORT, ze kterých mohou čerpat po celou dobu studia, při psaní seminárních prací, případových studií i závěrečné disertační práce. Bezplatný přístup do online knihovny BOOKPORT je dalším benefitem studia na European Business School SE. V online knihovně jsou Vám k dispozici všechny relevantní odborné tituly z  několika knižních portálů, na čele s největším českým vydavatelem manažerské literatury GRADA Publishing. Odborné publikace jsou k dispozici nejen v češtině, ale i ve slovenštině, v angličtině a v několika dalších jazycích. Knihovna je zpřístupněna všem studentům EBS bez ohledu na program nebo specializaci manažerského studia MBA, DBA, BBA, LL.M., LL.D., LL.V. či MSc.

Rychlý přístup k odborným titulům a uživatelsky přívětivé prostředí online knihovny BOOKPORT Vám výrazně usnadní celé studium. Jako studenti budete mít k dispozici populárně naučnou literaturu, odborné články či vědecké studie a výzkumy.

 

Online knihovna CODEXIS

arrow arrow

Vedle online knihovny BOOKPORT, orientované zejména na literaturu z oblasti managementu, je dalším benefitem studia na EBS online knihovna CODEXIS, která obsahuje knižní tituly z oblasti práva. Tuto knihovnu ocení zejména studenti, kteří si vedle manažerských programů zvolili jako povinně volitelný předmět některý modul z oblasti práva. Software CODEXIS je komplexní systém navržený pro efektivní práci s informacemi ze všech oblastí práva. Je určen pro zástupce právnických profesí, starosty, manažery a specialisty, kteří potřebují snadný přístup k právním informacím.

Součástí online knihovny CODEXIS je i absolutní sotwareová novinka Workspaces, který nabízí široké možnosti sdílení a vzájemné spolupráce s jinými studenty, a navíc poskytuje efektivní nástroj k organizaci individuálního studia týkající se různých oblastí legislativy a judikatury soudů. Jedná se o chytré prostředí s širokými možnostmi využití zejména u studentů z řad firemních právníků, advokátů, manažerů, ale i vysoce specializovaných pracovníků například v oblasti účetnictví, interního auditu, compliance, personalistiky či BOZP.

Systém CODEXIS můžete snadno použít na svém počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Právní informační systém CODEXIS nabízí množství modulárních řešení šitých na míru jednotlivým profesím. Běží online a v cloudu a můžete jej využívat ať už jste v kanceláři, doma nebo na cestách, systém CODEXIS je přístupný odkudkoliv ve Vašem webovém prohlížeči.

Potkejte se s námi ONLINE!

poznejte nás dříve, než se rozhodnete

Den otevřených dveří 15. 6. 2022
Google Meet

Vyplňte formulář a napište nám, kdy máte čas. Spojíme se s Vámi přes Google Meet, ZOOM nebo Teams. Zodpovíme Vám Vaše dotazy ohledně studia a představíme Vám naši školu.

 

 


Výběr programů

Přihláška zde

 

Brožura o studiu v PDF

 

Brožuru Vám zašleme na zadaný email: