Studium ve dvou

V rámci tohoto cyklu pro Vás máme SPECIÁLNÍ AKCI „STUDIUM VE DVOU“. Tato akce platí pro programy MBA, LL.M., MSc. a MPA. Podáte-li závaznou přihlášku ke studiu ve „DVOU“, činí cena studia na jednoho studenta 80.000,- Kč bez DPH + manipulační poplatek ve výši 3.000,- Kč. Do poznámky k přihlášce je nutno napsat „STUDIUM VE DVOU“ a jméno druhého studenta/studentky.

Podmínkou je uhradit studium v jedné nebo ve dvou splátkách.

Bližší informace o jednotlivých studijních programech profesního vzdělávání

MBA naleznete zde, LL.M. zde a MPA zde.

Přihláška zde

 

Studium ve třech

Ještě výhodnější akcí pro Vás může být tzv. „STUDIUM VE TŘECH“. Tato akce platí pro programy MBA, LL.M., MSc. a MPA. Akce je shodná s akcí studium ve dvou, rozdíl je pouze v ještě výhodnější ceně. Podáte-li závaznou přihlášku ke studiu ve třech lidech je pro každého studenta jednotná cena 80.000,- Kč bez DPH + manipulační poplatek ve výši 3.000,- Kč. Do poznámky k přihlášce je nutno napsat „STUDIUM VE TŘECH“ a jména dalších dvou studentů/studentek.

Podmínkou je uhradit studium v jedné nebo ve dvou splátkách.

Bližší informace o jednotlivých studijních programech profesního vzdělávání MBA naleznete zde, LL.M. zde a MPA zde.

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na emailu:

podatelna@ebschool.cz, nebo na tel.: +420 739 023 578.

Přihláška zde

 

Den otevřených dveří

Pro případné zájemce o studiu pořádáme tzv. Dny otevřených dveří. V tyto dny, které vypisujeme každých 14 dní (případně se můžete osobně domluvit na jiném termínu) vás přivítají v sídle školy lidé z vedení, jakož i lektoři, a rádi vám zodpoví veškeré vaše dotazy o studiu. Dozvíte se jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení a dobré kávy pro Vás budou připraveny i tištěné materiály obsahující informace o studiu.

 

Přihlásit se na DOD