Proč EBS?

Proč studovat na EBSchool

European Business School SE je v současnosti jednou z neprestižnějších MBA škol v České republice poskytující kvalitní a prestižní vzdělání celkem ve 28 studijních programech. Každý program je sestaven zcela unikátně na základě nejnovějších standardů ze zahraničních univerzit v oblasti managementu, marketingu či práva a je zacílen na praktické využití získaných poznatků v konkrétní profesi každého z absolventů.

  • Máme tým profesionálních lektorů,
  • 10 let tradice,
  • mezinárodní akreditaci EADL,
  • největší výběr profesních programů v ČR. 

Zjistit více

Vedení školy

Vedení školy

V čele European Business School SE stojí správní rada, která je složena z 11 členů, jimiž jsou přední experti z oborů managementu, marketingu, práva a profesního vzdělávání. V čele EBS stojí správní rada, která je statutárním orgánem školy, na kvalitu výuky dohlíží předseda vědecké rady a každodenní vedení školy má na starosti výkonná ředitelka, na kterou se můžete kdykoliv v průběhu studia obracet.

Zjistit více

Lektorský tým

Špičkový lektorský tým

Lektorský tým European Business School SE se skládá z expertů ve svých oborech. Každý z našich lektorů se v praxi věnuje konkrétní oblasti daného vzdělávacího programu. Jedná se o špičkové profesionály s mnohaletou praxí, kteří působí ve velkých nadnárodních nebo tuzemských společnostech, a své zkušenosti, znalosti a know-how předávají v rámci profesních vzdělávacích programů MBA našim studentům. Začněte studovat i Vy a přidejte se tak k úspěšným.

Zjistit více

Akreditace a členství

Akreditace a členství

European Business School SE je členem prestižních asociací a profesních sdružení, které garantují kvalitu studia. European Business School SE dále spolupracuje s celou řadou partnerů a institucí z řad soukromého sektoru, zejména s Ústavem práva a právní vědy, o.p.s., který je leaderem na trhu v poskytování profesních programů MBA a LL.M.

Zjistit více