Děkujeme Vám!

Odeslání dotazu.

Děkujeme vám za odeslání dotazu. Budeme vás kontaktovat, jakmile to bude možné.

Inspirujte se příběhy našich úspěšných studentů

Získejte zkušenosti od předních odborníků z různých oblastí

JUDr. Jan Ježdík Expert v oblasti pojistného práva a práv týkajících se finančních služeb. Od roku 1979 do roku 2008 pracoval v České pojišťovně. Od roku 1993 do roku 2008 byl členem jejího představenstva.
Dagmar Hladíková, MBA, MSc. Vyučuje v předmětech Pojištění jako specifické odvětví ekonomiky, Motivace a odměňování ve finančním poradenství a v pojišťovnictví a Společné atributy výkonných obchodníků.
Doc. JUDr. Olga Sovová, Ph. D. Je činná v Unii rodinných advokátů a je místopředsedkyní Asociace na ochranu ekonomických zájmů Evropské unie v České republice.

Den otevřených dveří

poznejte nás dříve, než se rozhodnete

Přijďte k nám na Den otevřených dveří a poznejte moderní prostory European Business School. Dozvíte se vše potřebné o tom, jak bude probíhat Vaše studium. Máme pro Vás navíc připraven malý dárek. Těšíme se na Vás!

Den otevřených dveří

15. 4. 2026
Jablonského 640/2 Praha 7

Registrovat se

_