Mgr. Patrik Spannbauer

V oblasti obchodu se profesionálně pohybuje od roku 2007, původně jako manažer a mentor v pojišťovně AVIVA v a posléze lektor a mentor pro MLM struktury a makléřské společnosti, obchodní společnosti a pojišťovny. Před vstupem do obchodní branže pracoval 10 let pro Ministerstvo vnitra v oblasti vzdělávání zaměřené na problematiku praní peněz a legalizace výnosů z trestné činnosti, vyučoval na Vysoké škole Karlovy Vary a přednáškovou a lektorskou činnost provozoval mimo jiné i na Policejní akademii či Justiční akademii v Kroměříži. Spolupracoval na mnoha vzdělávacích projektech. V současné době se věnuje lektorské činnosti v oblasti soft i hard skills se zaměřením na obchodní a prodejní dovednosti a legislativu jak v pojišťovnictví, tak obecně. Je lektorem a garantem programu MBA – Management obchodu u Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE, jejímž je současně ředitelem.
person
POSLEDNÍ ŠANCE PŘIHLÁSIT SE KE STUDIU ZA CENU DO 14. 11. 2015

POSLEDNÍ ŠANCE PŘIHLÁSIT SE KE STUDIU ZA CENU DO 14. 11. 2015

jak víte, uspořádali jsme letos prázdninovou akci, kdy je možné  nastoupit ke studiu programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za zvýhodněnou cenu 92 000Kč bez DPH. Ze seriózních a tradičních institucí profesního vzdělávání takovou cenu na trhu nikdo nemá. Možnost využít příležitosti přihlásit se ke studiu končí již 14. 11. 2015, po tomto datu již akce nebude datum k přihlášení se ke studiu prodlouženo.  Využijte proto svoji příležitost a začnete studovat právě nyní.

Přečíst celý článek
person
Manažeři potřebují diplom a praxi

Manažeři potřebují diplom a praxi

Těžko se vrátí časy, kdy jste se do vedoucích pozic ve firmě mohli dostat bez praxe. Chcete-li dnes opravdu růst, abyste obstáli v manažerské funkci, musíte se vzdělávat po celý život. Mezinárodně uznávaný titul MBA, který je pro funkci manažera klíčový, můžete získat u nás na European Business School, a to během 3 semestrů při studiu distanční formou (12-14 měsíců).

Přečíst celý článek
person
MBA na European Business School

MBA na European Business School

Na trh přichází European Business School SE, jejímž mám tu čest být ředitelem, v silném období, kdy finanční krize, zdá se, ustupuje, a čeští i zahraniční manažeři se budou moci opět soustředit na své vzdělávání a nesledovat jen strmý pád akcií jejich podniků, jako tomu bylo – bohužel – až příliš často v uplynulých 5 letech. Dovolte mi proto pár základních slov o našem studiu. 

Přečíst celý článek

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.