Manažeři potřebují diplom a praxi

Těžko se vrátí časy, kdy jste se do vedoucích pozic ve firmě mohli dostat bez praxe. Chcete-li dnes opravdu růst, abyste obstáli v manažerské funkci, musíte se vzdělávat po celý život. Mezinárodně uznávaný titul MBA, který je pro funkci manažera klíčový, můžete získat u nás na European Business School, a to během 3 semestrů při studiu distanční formou (12-14 měsíců).

Manažeři nepotřebují ke své práci ani tak teoretické znalosti, které poskytují vysokoškolská studia, jako spíše praktické zkušenosti a rady, díky kterým mohou svou práci vykonávat kvalitněji, efektivněji a lépe. Naše vzdělávací programy MBA. svým zaměřením na praxi vyhovují tomu, co manažeři, podnikatelů a dalších profesionálové potřebují.

Titul MBA je dnes uznávaný po celém světě a manažerům otevírá dveře, které jiný typ vzdělání nechává zavřené. Nabízíme Vám široké portfolio studijních programů MBA, LL.M., BBA, DBA, MPA a nově také MSc. Studijní program si můžete vybrat na míru: od PR a marketingu, přes finanční management a personalistiku až po komerční právo či leadership.

20150525_EBS_312x233_PrijdteSePoradit_1

Během 12-14 měsíců distančního studia se setkáte se špičkovými lektory z univerzitní, privátní i mezinárodní sféry. Odejdete vybaveni praktickými zkušenostmi, které při výkonu svého zaměstnání skutečně upotřebíte.

Přijďte se k nám podívat na Den otevřených dveří  nebo si sjednejte osobní schůzku.

Budu se na Vás těšit.

ebs_aktu1

Patrik Spannbauer

Ředitel EBS

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.