POSLEDNÍ ŠANCE PŘIHLÁSIT SE KE STUDIU ZA CENU DO 14. 11. 2015

jak víte, uspořádali jsme letos prázdninovou akci, kdy je možné  nastoupit ke studiu programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za zvýhodněnou cenu 92 000Kč bez DPH. Ze seriózních a tradičních institucí profesního vzdělávání takovou cenu na trhu nikdo nemá. Možnost využít příležitosti přihlásit se ke studiu končí již 14. 11. 2015, po tomto datu již akce nebude datum k přihlášení se ke studiu prodlouženo.  Využijte proto svoji příležitost a začnete studovat právě nyní.

Proč si vybrat EBS

ebs_akt_9_11_2015

Vzdělávací instituce pro studia MBA, LL.M., BBA, DBA, MPA a MSc. programů rychle vznikají a výběr skutečně kvalitní nebyl nikdy dříve a není ani v dnešní době jednoduchý. Institucí nabízejících podobné programy je na trhu mnoho a všechny z nich bojují o získání studentů, a to mnohdy „různými prostředky“. Hledáte-li skutečně kvalitní vzdělání a Vaším cílem je získat nové vědomosti, rozšířit si obzory a učit se od těch nejlepších ve svém oboru, pak se Vám výběr podstatně zúží. Některé instituce Vám nabídnou hodně drahé samostudium, některé Vám nabídnou online studium (které je ve skutečnosti „offline“), jiné Vás lákají na prázdné fráze, ale vždy je nutné se podívat na konkrétní fakta, která je vhodné si ověřit. Proto prosím nepodceňujte výběr školy a zkuste si zjistit co nejvíce informací, než se rozhodnete, jakou z nich zvolíte.

European Business School SE je tradiční a dobrá volba!

Váš Patrik Spannbauer

spannbauer

Autor: Mgr. Patrik Spannbauer

Mgr. Patrik Spannbauer, statutární ředitel European Business School SE a lektor a garant programu v MBA Management obchodu

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.