DO 15. 9. 2015 MOŽNOST PŘIHLÁSIT SE KE STUDIU ZA 89 000,- KČ!

Milí přátelé, nyní pořádáme speciální podzimní akci, kdy je možné  nastoupit ke studiu programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za skvělou cenu 89 000Kč bez DPH. Ze seriózních a tradičních institucí profesního vzdělávání takovou cenu na trhu nikdo nemá. Možnost využít příležitosti přihlásit se ke studiu končí již v úterý 15. 9. 2015. Využijte proto tuto příležitost a začnete studovat právě nyní.

 

Nejkvalitnější postgraduální vzdělání

European Business School SE nabízí to nejkvalitnější postgraduální vzdělání pro uchazeče, kteří chtějí zvýšit svou cenu na trhu práce, a získat tak jedinečnou konkurenční výhodu. Dosažený titul MBA představuje mezinárodně uznávané manažerské vzdělání, jehož hlavním benefitem je rozšíření znalostí z oboru nad úroveň vysokoškolského vzdělání a možnost uplatnění na prestižních pozicích ve významných společnostech.

ebs_akt_10_9_2015European Business School SE spolupracuje s předními odborníky z praxe i z akademického prostředí, kteří představují špičky ve svém oboru. Naši lektoři jsou připraveni předat studentům vlastní mnohaleté zkušenosti a cenné, v jiných případech přísně střežené, know-how. Díky tomu představují tato tematická setkání lektorů se studenty zcela mimořádnou příležitost pro výměnu zkušeností a vzájemné obohacení, které je ve světě byznysu a z hlediska Vašeho budoucího úspěchu základem.

Naši studenti získají studiem výbornou orientaci v oboru a ty nejhodnotnější vědomosti pro svůj další profesní i osobní růst. Kromě uspokojení vlastní touhy po vzdělání se tak student prokazatelně obohatí i o možnost výrazného kariérního postupu a odborného ohodnocení.

Marinic

Ing. Pavel Marinič, Ph.D., MBA

předseda vědecké rady EBS

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.