Děkujeme Vám!

Byla vám zaslána brožura.

Děkujeme Vám za zájem o zaslání brožury s informacemi o studiu na EBSchool. Tato brožura vám byla zaslána na uvedenou e-mailovu adresu.

Inspirujte se příběhy našich úspěšných studentů

Získejte zkušenosti od předních odborníků z různých oblastí

Doc. JUDr. Olga Sovová, Ph. D. Vyučuje předměty Product Management a Právo v pojištění
JUDr. Milan Vojtek, LL.M. Milan Vojtek vyštudoval Právnickú fakultu Paneurópskej vysokej školy (2013), kde následne obhájil rigoróznu prácu na tému „Alternatívne riešenie sporov“ s akcentom na rozhodcovské konanie a udelením akademického titulu JUDr. (2014). Na Ústave práva a právní vědy, absolvoval postgraduálne štúdium, odbor rozhodce – specialista na rozhodčí řízení – mediátor, ukončené obhájením dizertačnej práce a udelením titulu LL.M. (Masters of Laws).
JUDr. Petr Dobiáš, Ph.D. Je garantem anglického programu LL.M. International Commercial Law a zároveň v něm učí předmět Mezinárodní obchodní právo.
Mgr. Šárka Hájková Vyučuje Projektový management v programech MBA a DBA.

Den otevřených dveří

poznejte nás dříve, než se rozhodnete

Přijďte k nám na Den otevřených dveří a poznejte moderní prostory European Business School. Dozvíte se vše potřebné o tom, jak bude probíhat Vaše studium. Máme pro Vás navíc připraven malý dárek. Těšíme se na Vás!

Den otevřených dveří

24. 5. 2023
Jablonského 640/2 Praha 7

Registrovat se

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.