JUDr. Michal Sýkora

Od roku 2011 působí jako lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE, kde vyučuje předmět Hospodářské trestné činy.
JUDr. Michal Sýkora

JUDr. Michal Sýkora

Lektor na European Business School SE a Ústavu práva a právní vědy

Na ÚPPV a EBS vyučuje předměty se zaměřením na trestní právo. Vystudoval s vyznamenáním Fakultu právnickou Západočeské univerzity v Plzni, v říjnu 2008 obhájil rigorózní práci a složil státní rigorózní zkoušku a byl mu udělen titul doktor práv. Poté pracoval jako advokátní koncipient a rovněž působil na státním zastupitelství. Po složení advokátních zkoušek s výtečným prospěchem byl zapsán do seznamu advokátů České advokátní komory a věnuje se advokacii jako samostatný advokát. Zaměřuje se především na trestní právo, obhajobu obviněných a zastupování poškozených v trestním řízení a na zdravotnické právo. Legislativně se podílel na novele zákona o veřejném zdravotním pojištění. Publikuje články týkající se zdravotnického práva, zejména se zaměřením na práva a povinnosti pacientů. Od roku 2011 působí jako lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE, kde vyučuje předmět Hospodářské trestné činy.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.