Bc. Jan Brodský DiS.

Absolvent VŠ oboru Mezinárodní vztahy a Vyšší odborné školy Veřejnoprávní. Po několika letech na manažerských pozicích v komerční sféře působil od počátku roku 2009 do srpna 2013 v Institutu pro veřejnou správu Praha, organizaci, která se zaměřuje na vzdělávání úředníků a zaměstnanců české veřejné správy, kde měl v pozici marketingového a komunikačního manažera na starosti právě zajištění a organizaci mnoha typů akcí. Působil také jako marketingový manažer na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů Praha a zároveň je absolventem několika kurzů Diplomatické akademie. Dlouhodobě se pohybuje v oblasti komunikace, byl mimo jiné tiskovým mluvčím dvou ministerstev a zároveň vedoucím tiskových oddělení nebo ředitelem tiskového odboru. Je autorem desítek školení a odborných seminářů na klíč pro klientelu ve veřejné správě i komerčním sektoru a autorem nebo spolupracovníkem na několika knihách a odborných publikacích. Zabývá se problematikou managementu, time managementu, diplomatického, obchodního a společenského protokolu a komunikací, a to i jako odborný a privátní konzultant. Od roku 2010 působí jako lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a od roku 2013 se stal lektorem European Business School SE.
person
Tričko, kraťasy a žabky do práce nepatří

Tričko, kraťasy a žabky do práce nepatří

Nezadržitelně se blíží léto, čas dovolených a příjemného počasí. Neznamená to ale, že se blíží i čas plážového outfitu při práci v kanceláři nebo v kolektivu. Málokdo má možnost od května do září vysadit, do práce nechodit a jen žít bezstarostný život. Většina lidí se pohybuje na úrovni 20 - 25 dnů řádné dovolené, z nichž několik si nechává i na jiné příležitosti než je letní dovolená a letní odpočinek. Ale léto to nezajímá. 

Přečíst celý článek
person
Zapomeňte ráno na noviny

Zapomeňte ráno na noviny

Žijeme v informační době. Žijeme v době, která nás nutí hledat informace, načerpávat informace, pracovat s nimi, předávat je dále… Doba nás nutí být stále on-line, stále k dispozici, být stále připraveni přijímat nové informace. A vzhledem k tomu, že onu dobu tvoří lidé, tak ti samí lidé té době také podléhají. A jaký to má důsledek? 

Přečíst celý článek
person
Práce není ohavná

Práce není ohavná

V posledních dnech roku 2013 mě velmi zaujal článek, který byl publikován na jednom z nejčtenějších internetových zpravodajských serverů. Článek se věnuje práci přesčas, píše se v něm o tom, že již v každé druhé firmě v České republice, která zaměstnává lidi i na kancelářských profesích, jsou přesčasy běžné. A lidé v kancelářích v Česku prý dokonce pracují výrazně intenzivněji než před dvěma lety. No a já jsem z toho smutný...

Přečíst celý článek

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.