Výuka MBA se blíží, přihlaste se ke studiu právě teď!

Ocitáte se ve vrcholném období kariéry, jste věkově i profesně na vrcholu svých možností a přesto cítíte, že stále můžete dosáhnout více? Možná jste již přemýšleli o studiu MBA, ale nikdy jste nenašli tu správnou chvíli. Teď je ten nejlepší čas pro Vás!

 

Jedinečná cenová akce pouze do konce října

Právě teď pro Vás máme jedinečnou nabídku. Do konce října, resp. do 31. 10. 2023 se můžete přihlásit za zvýhodněnou cenu, která je skutečně jedinečná. Víme, že investice do vzdělání je důležitá, a chceme Vám nabídnout tu nejlepší možnost, jak profesní kariéru posunout ještě dále.

Od listopadu se budou ceny studijních programů zvyšovat!

 

 

Přímý let k úspěchu: Prezenční výuka odstartuje v listopadu

Zapomeňte na dlouhé měsíce čekání. Již v listopadu můžete potkávat nové kolegy na Tematických setkáních (přednáškách) a nasávat nové informace a zkušenosti od našich špičkových lektorů.

 

  

 

Vyberte si jeden z manažerských programů

Ať už máte zájem o strategický management, finance, marketing nebo lidské zdroje - máme pro Vás ten pravý program. Personalizujte svůj studijní plán dle svých potřeb a cílů.

Výběr manažerských programů MBA je opravdu široký. 

Výběr programů MBA

  

 

Nejste zcela rozhodnutí? Navštivte Den otevřených dveří 25. 10. 2023

Rozumíme tomu, že takové rozhodnutí není lehké. Proto Vás srdečně zveme na Den otevřených dveří, který se koná 25. října 2023 v prostorách European Business School. Zjistěte vše, co potřebujete k tomu, abyste udělali to nejlepší rozhodnutí pro Vaši kariéru. 

 

 

Představte si, kde byste mohli být za rok, za dva. MBA je více než jen titul, je to zážitek, síť kontaktů a hlavně - je to Váš další krok ke kariérnímu vrcholu.

Přihlaste se ještě dnes a staňte se součástí elitní skupiny manažerů, kteří vědí, co chtějí a jdou si za tím! 

Den otevřených dveří

Přihláška ke studiu

 

 

 

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.