Studium v roce 2021 na European Business School

European Business School zahájila 1. ledna 2021 přijímání přihlášek do nového cyklu studia. Proč zvolit studium manažerských programů MBA, LL.M., BBA a dalších, právě u nás, jaké novinky pro naše studenty pro rok 2021 připravujeme?

Plnohodnotné online studium

Naše profesní škola dlouhodobě podporuje klasické prezenční studium, na druhou stranu chápeme, že současná situace znemožnila realizaci prezenční výuky. Proto jsme se rozhodli vyjít zájemců, o studium vstříc a nabídnout jim i online formu studia. 

 

 

V lednu 2021 spouštíme novou verzi studentské sekce, která bude plná obsahu vhodného pro Vaše studium. Naleznete v ní speciální výuková videa, prezentace lektorů, sylaby, pdf brožury a naše odborné publikace lektorů.

Nová Studentská sekce bude plně responzivní, to znamená, že můžete načítat a čerpat podklady z počítače, tabletu nebo svého smartphonu. Samozřejmostí je, že tyto materiály budou dostupné i pro studenty, kteří se rozhodli studovat klasické prezenční studium.

 

Výuková videa

V minulém roce jsme ve spolupráci s Ústavem práva a právní vědy a Centrem profesních studií  začali natáčet speciální výuková videa pro online výuku. Vždy v rozsahu 60–120 minut k jednotlivým předmětům. V této činnosti chceme pokračovat i nadále a během roku postupně dotočit všechny naše odborné přednášky, ke kterým budete mít okamžitý přístup.

 

Ukázky výukových videí naleznete na našem yt kanále European Business School.

 

Naše odborné publikace v PDF pro Vás

Každý náš student dostane přístup k naším odborným publikacím, které dlouhodobě vydáváme pod vlastní značkou. Tyto publikace jsou orientovány na oblasti businessu, marketingu, managementu a práva. Autory těchto skript jsou lektoři European Business School.

 

Chystáme online webináře

Pro rok 2021 máme v plánu udělat několik odborných webinářů, které budou probíhat jednou za měsíc a budou obsahově zaměřeny na současnou problematiku ze světa managementu, marketingu a práva. Vy jako student European Business School k nim budete mít přístup zcela zdarma.

 

 

Prezenční studium plánujeme zahájit v dubnu

V současné době naše studijní oddělení usilovně pracuje na sestavení rozvrhu pro jarní semestr, který by měl odstartovat 29. dubna 2021. Pokud by se přednášky nemohly konat z důvodu vládních opatření, výuka by se transformovala do online webinářů, konaných vždy o víkendech, o kterých se mají konat plánovaná tematická setkaní s lektory.

 

 

Noví lektoři European Business Scool

Rádi bychom Vám nyní představili naše nové lektory. V minulém roce 2020 jsme přivedli do lektorského týmu několik nových tváří.

 

Ing. Miroslav Focht, MBA

Získal vzdělání na prestižních britských a amerických univerzitách Harvard, Cranfield, Warwick, US Military Academy West Point, Sheffield University. Posledních 20 let pracoval pro mezinárodní firmu na londýnské burze (IMI plc) v pozicích generálního ředitele, Managing Director Central & Eastern Europe a od roku 2013 jako President Europe, Middle East & Africa a člen globálního představenstva.

Je garantem programu MBA Management obchodu a MSc. Leadership and Management. Bude učit předměty: Strategie businessu, Řízení obchodního týmu a vztahů se zákazníky, Obchodní vyjednávání, metody a techniky, Commercial Leadership.

 

 

Ing. Karel Pařízek

Karel Pařízek se pohybuje déle než 14 let v online marketingu, baví ho předávat znalosti dál. Je vybaven certifikací Google Partners Trainer. V roce 2019 dokončil čtyřletý program Google Agency Leadership. V současné době působí jako Head of Digital Marketing v nadnárodní agentuře Blueberry.

Bude učit předměty: Digitální marketing, média a webová analytika a Digitální taktiky a cíle s využitím Google a dalších nástrojů.

 

Doc. MUDr. Dalibor Pastucha, Ph.D., MBA

Je ředitelem nestátního zdravotnického zařízení ReFit Clinic. Externím spolupracovníkem (auditor, konzultant a lektor) SAK je od roku 2011. Je autorem řady domácích i zahraničních odborných publikací a několika monografií. V současnosti vyučuje na LF UP v Olomouci, LF Ostravské univerzity a Vysoké škole polytechnické v Jihlavě.

(foto Pastucha)

Bude učit předměty: Řízení dokumentace a auditů kvality (QMS I), Risk management klinické praxe (QMS II) a Lifestyle manažerů z pohledu recentní medicíny.

 

Zakončení studia

Promoce absolventů European Business School pro tento rok plánujeme v červnu 2021. uskuteční tradičně jako každý rok v krásných prostorách pražského Rudolfina.

 

 

Jako náš absolvent budete mít výhradní slevu na další studium u nás. Můžete si také každý rok vybrat až 5 odborných seminářů z aktuální nabídky, které pro Vás budou zcela zdarma.

Budete dostávat náš absolventský newsletter, kde naleznete každá měsíc nový e-book a další zajímavé informace.

 

Cena za studium

Aktuální cena za prezenční studium na European Business School činí 82.900 Kč. Samozřejmostí je, že studenti prezenční formy budou mít přístup ke všem výukovým videím, pdf publikacím a dalším podkladům pro samo-studium.

Cena online studia v současné době činí 77.900 Kč, ta nezahrnuje živá tematická setkání, která se konají vždy na jaře a na podzim.

Ceny našich studijních programů se odvíjí od data podání přihlášky. To znamená, že kdo podá přihlášku dříve, má výhodnější cenu. Žádná jiná cenová zvýhodnění European Business School neposkytuje.

Pokud si stále nevíte rady, jakou profesní školu nebo studijní program si zvolit, doporučujeme Vám navštívit náš Den otevřených dveří. Na setkání s Vámi se bude těšit výkonná ředitelka Bc. Jana Bočáňová, LL.A. a další kolegyně a kolegové.

Zaregistrovat se můžete ZDE.

 

Těšíme se na Vás!

 

ředitelka Bc. Jana Bočáňová, LL.A.

 

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.