Oslavili jsme 6 let European Business School!

Vážené dámy, vážení absolventi, milí přátelé,jak možná víte, dne 2. února 2015 tomu bylo přesně 6 let, kdy European Business School SE vznikla.

Za těch 6 let činnosti se toho mnoho změnilo, rozjeli jsme velmi úspěšnou spolupráci s Ústavem práva a právní vědy, která je výhodná pro všechny zúčastněné strany, a to nejen pro obě vzdělávací instituce, ale hlavně pro samotné studenty. Vystudovalo u nás mnoho studentů, a naše škola se stala v oblasti poskytování profesních vzdělávacích programů v České republice jednou z „klasických“ i největších.

Video EBS 6 let najdete zde: http://ebschool.cz/o-nas/vize/.

Naši studenti nás vřele doporučují, přijďte se k nám podívat i Vy, u příležitosti našich 6. narozenin Vás zveme na akci „Den otevřených dveří“, která se uskuteční ve středu, dne 18. 2. 2015 od 15 – 18 hod.
Viz http://ebschool.cz/studium/den-otevrenych-dveri-2015/.

Jste k nám srdečně zváni!

Krásný a úspěšný den Vám přeje
ředitel i celý organizační tým European Business School SE

Oslava_6_let_EBS_raut

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.