Děkujeme Vám!

Byla vám zaslána skripta.

Děkujeme vám za zájem o zaslání ukázkových skript. Tyto skripta vám byla zaslána na uvedenou e-mailovu adresu.

Inspirujte se příběhy našich úspěšných studentů

Získejte zkušenosti od předních odborníků z různých oblastí

JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M. Specializuje na obchodní právo, insolvenční právo a na právo rozhodčího řízení. Je činný jako lektor v oblasti tuzemské, mezinárodní a investiční arbitráže.
Ing. Bc. Ludmila Klimešová, MBA Daňovou problematikou se ve Finanční správě ČR zabývá více než 20 let. Rovněž se věnuje přednáškové činnosti formou odborných daňových seminářů pro veřejnost.

Den otevřených dveří

poznejte nás dříve, než se rozhodnete

Přijďte k nám na Den otevřených dveří a poznejte moderní prostory European Business School. Dozvíte se vše potřebné o tom, jak bude probíhat Vaše studium. Máme pro Vás navíc připraven malý dárek. Těšíme se na Vás!

Den otevřených dveří

12. 11. 2025
Jablonského 640/2 Praha 7

Registrovat se

_