Děkujeme Vám!

Přihlášení na seminář.

Děkujeme vám za podání přihlášky k účasti na seminář. Na e-mailovou adresu Vám budou doručeny podrobnosti.

Inspirujte se příběhy našich úspěšných studentů

Získejte zkušenosti od předních odborníků z různých oblastí

Ivona Homolková Vyučuje Koučing pro manažery.
PhDr. Jana Krausová, MBA Pojišťovací makléř, specialista na pojistné právo, přepravní právo a risk management. Zajišťuje konzultační činnost v soudních sporech klientských firem.
Ing. Bc. Ludmila Klimešová, MBA Daňový specialista s hlavním zaměřením na daň z příjmů právnických osob a mezinárodní zdaňování. Na ÚPPV a EBS vyučuje předměty zaměřené na daňovou problematiku
Ing. Pavel Marinič, Ph.D., MBA Je garantem programu MBA Finanční management podnikání a vyučuje předměty se zaměřením na finance.

Den otevřených dveří

poznejte nás dříve, než se rozhodnete

Přijďte k nám na Den otevřených dveří a poznejte moderní prostory European Business School. Dozvíte se vše potřebné o tom, jak bude probíhat Vaše studium. Máme pro Vás navíc připraven malý dárek. Těšíme se na Vás!

Den otevřených dveří

25. 3. 2026
Jablonského 640/2 Praha 7

Registrovat se

_