10 let úspěchu a přivítání nových studentů. Děkujeme, jste skvělí

European Business School zahájila nový, v pořadí již dvacátý, cyklus manažerských vzdělávacích programů MBA, DBA, BBA a LL.M. Škola letos slaví 10 let od svého založení a za dobu své úspěšné existence se vyprofilovala jako jeden z nejprestižnějších poskytovatelů profesního vzdělávání v České republice.

Škola staví na široké nabídce specializací a kvalitním týmu lektorů, což z ní dělá zavedenou značku, která dokáže oslovit manažery a specialisty z různých oblastí v korporátním prostředí i veřejné správě, školství a zdravotnictví. „Jsem potěšena stabilním zájmem studentů o profesní vzdělávání a manažerské programy na naší škole. Přivítání nových studentů vždy beru jako to nejlepší ocenění naší práce,“ uvádí výkonná ředitelka European Business School Bc. Jana Bočáňová, LL.A.

Za dobu desetileté existence se mnohé změnilo. Škola postupně rozšířila nabídku jednotlivých specializací, navázala spolupráci s desítkami nových špičkových lektorů a usídlila se v atraktivní a dostupné lokalitě. „To nejdůležitější ale je, že můžeme pomáhat k úspěchu rostoucímu počtu studentů z různých oborů, kteří se u nás mohou potkávat a vyměňovat si své zkušenosti,“ dodává Jana Bočáňová.

 Výkonná ředitelka European Business School Bc. Jana Bočáňová, LL.A.

 

Nové znalosti, ale i profesní kontakty a přátelství

Více než pětina lidí v současné době mění práci. Nízká nezaměstnanost a atraktivní pracovní nabídky tomu nahrávají. Na prestižní pozice ale vystoupají jen ti nejlepší, a to vyžaduje schopnost nabídnout něco navíc: unikátní znalosti a pokročilé komunikační dovednosti. V konkurenci nejrůznějších forem vzdělávání představuje studium MBA zajímavou a osvědčenou volbu.

Absolventi studia oceňují nejen nově nabyté znalosti, ale i navázání nových profesních kontaktů nebo dokonce přátelství. „Studenti se věnují řešení vlastních témat se zpětnou vazbou od zkušených lektorů. Studium jim ale přinese i nové kontakty, které mohou využít v další kariéře. V některých případech se stane, že se absolventi stanou obchodními partnery nebo novými kolegy v zaměstnání,“ říká Jana Bočáňová.

 

Online studium na vzestupu

European Business School reaguje i na stále vyšší popularitou online studia, které maximálně šetří čas a umožňuje studovat z prostředí domova či kanceláře. Škola nabízí online studium metodou by publication, při které student pod vedením lektorů zpracovává a odevzdává seminární práce. „U nás je možno studovat online všechny specializace. Tím se odlišujeme od mnohých konkurentů, kteří mají v nabídce pouze jeden nebo několik málo online programů,“ doplňuje Jana Bočáňová.

Vedení European Business School. 

 

Titul MBA: v očích zaměstnavatelů dobrá vizitka

Drtivá většina absolventů získává ihned po studiu lepší pracovní pozici. Více než čtyři pětiny absolventů uvádí, že se jim investice do studia vrátila maximálně do 2 let. „Těší mě, že European Business School má u absolventů i firem dobrý zvuk. Spousta uchazečů studuje na doporučení, bez kvalitního přístupu a referencí bychom se nevypracovali tam, kde jsme. Všem studentům i absolventům chci poděkovat, jsou skvělí,“ uzavírá Jana Bočáňová.

 

Poslední šance k přihlášení

Všichni, kdo uvažují o studiu a nestihli se přihlásit do jarního cyklu, mají poslední šanci. Lhůta pro podání přihlášek ke studiu MBA za mimořádnou cenu 87.000 Kč bez DPH byla prodloužena do 15.5.2019.

 

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.