JUDr. Martin Landa

Od roku 2013 působí jako lektor na European Business School SE, kde vyučuje moduly v programu MBA Úvod do účetnictví, Finanční analýza a Manažerské finance.
JUDr. Martin Landa

JUDr. Martin Landa

Lektor na European Business School SE a Ústavu práva a právní vědy

Účetní a ekonomický poradce, odborník v oblasti podnikového účetnictví, finanční analýzy a řízení podnikových financí. Vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity, kde získal titul doktor práv a na této univerzitě rovněž v letech 1988 až 1995 působil jako výzkumný pracovník. Dlouhodobě působí jako externí lektor na Ekonomicko-správní fakultě MU a od roku 2012 i jako člen komisí pro státní závěrečné zkoušky v bakalářském a navazujícím magisterském programu Ekonomika a management. Od roku 1991 působí jako nezávislý účetní a ekonomický poradce s profesním zaměřením na metodiku a organizaci podnikového účetnictví a na vybrané oblastí podnikových financí – tvorba podnikatelských projektů, finanční analýzy hospodaření a finanční plánování. Je autorem řady odborných publikací se zaměřením na problematiku podnikového účetnictví, finanční analýzy a ekonomického řízení podniků. Od roku 2013 působí jako lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE, kde vyučuje moduly v programu MBA Úvod do účetnictví, Finanční analýza a Manažerské finance.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.