Prof. PhDr. Miloslav Bednář, CSc.

Od roku 2010 působí jako lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE, kde vyučuje moduly Evropská unie a lidská práva v EU v programu MBA Mezinárodní vztahy a evropská studia.
Prof. PhDr. Miloslav Bednář, CSc.

Prof. PhDr. Miloslav Bednář, CSc.

Lektor na European Business School SE a Ústavu práva a právní vědy

Na ÚPPV a EBS vyučuje předměty se zaměřením na Evropskou unii a politickou filosofii. Vystudoval Filosofickou fakultu University Karlovy, kde získal titul doktora filosofie. V období normalizace nesměl pracovat v oboru filosofie. Publikoval v zahraničí a v samizdatech. Na ústavu pro jazyk český ČSAV získal titul CSc. v oboru obecná jazykověda. Po r. 1989 se habilitoval v oboru filosofie a po absolvování profesorského řízení získal titul profesora filosofie. Je členem oborové rady oboru filosofie na Katedře filosofie OU a řešitelem výzkumného tématu Filosofické reflexe organizace státní moci v rámci Strategie 21 - Špičkový výzkum ve veřejném zájmu na AV ČR. Vědecký pracovník, vysokoškolský profesor. Publikuje odborné články a statě v odborných časopisech a sbornících, je autorem dvou zahraničních publikací, v ČR vydal tři knihy se zaměřením na politickou filosofii, publikuje články v denním, resp. elektronickém tisku. Od roku 2010 působí jako lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE, kde vyučuje moduly Evropská unie a lidská práva v EU v programu MBA Mezinárodní vztahy a evropská studia.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.