PhDr. Jana Krausová, MBA

Na EBS je odborným garantem vzdělávacího programu MBA „Pojistné právo a pojištění“. Vyučuje předměty se zaměřením na problematiku risk managementu a přepravního práva.
PhDr. Jana Krausová, MBA

PhDr. Jana Krausová, MBA

Lektorka na European Business School SE a Ústavu práva a právní vědy

Pojišťovací makléř, specialista na pojistné právo, přepravní právo a risk management Založila a dvacet let působila v dceřiné firmě mezinárodní pojišťovací makléřské společnosti Interway Insurance Brokers, spol. s r. o., kde se věnovala komplexně oblasti pojistného práva, přepravního práva a risk managementu. Od roku 2014, kdy se firma stala součástí jedné z největších makléřských pojišťovacích společností na našem trhu OK GROUP a.s., se i nadále věnuje v rámci celého holdingu metodické a konzultační práci v oblasti specializovaných rizik. V roce 2012 iniciovala na European Business School SE, vznik vzdělávacího programu MBA Pojistné právo a pojištění a byla jeho odborným garantem. Tento program se v roce 2016 transformoval do programu MBA Finanční poradenství s pojišťovnictví. Od roku 2012 je zapsána na seznamu rozhodců pro spory v oblasti pojistného a přepravního práva při IAL SE (Institute of Arbitratiom Law). Odborné stáže absolvovala u řady firem v Německu, přednášela pojistnou problematiku na seminářích Německé obchodní a průmyslové komoru a ICC ČR. Příležitostně publikuje v odborných periodikách. Řadu let aktivně působí v právní komisi Svazu spedice a logistiky ČR, přednáší na odborných seminářích, vede zde i odbornou pojišťovací poradnu a zajišťuje konzultační činnost pro studenty v rámci vzdělávacích projektů. Zajišťuje konzultační činnost v soudních sporech klientských firem. Od roku 2011 působí jako lektorka EBS, kde vyučuje moduly v programu MBA Finanční poradenství a pojišťovnictví a MBA Commercial Law

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.