Ing. Bc. Jiří Mihola, CSc.

Pedagog, vedoucí vědeckých projektů, přední odborník na diagnostiku Na ÚPPV a EBS vyučuje Mezinárodní obchod a Současné problémy světové ekonomiky.
Přehrát video
Ing. Bc. Jiří Mihola, CSc.

Ing. Bc. Jiří Mihola, CSc.

Lektor na European Business School SE a Ústavu práva a právní vědy

Vystudoval ČVÚT, Strojní fakultu, obor ekonomika řízení, kde získal titul inženýr. Pedagogické vzdělání absolvoval na Masarykově ústavu vyšších studií. Doktorandské vzdělání ukončil na Ekonomickém ústavu ČSAV. Další odbornost získal na CERGE UK a na Pittsburské universitě. V letech 1991 až 1993 byl pověřen vedením Ústředního ústavu národohospodářského. V letech 1992 až 2004 podnikal jako generální ředitel investiční společnosti Investice Portfolio & Partner a vlastního nestátního zdravotního zařízení. Všechny tyto činnosti propojují znalosti v oblasti diagnostiky. Učí na ekonomických vysokých školách zejména na Vysoké škole finanční a správní. Vede výzkumné projekty např. z Evropských sociálních fondů ČR. Je autorem knižních publikací, jako je Lexikon tržních pojmů, nebo Přehled českého školství. Od roku 2016 Působí jako lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.